25 травня районна бібліотека №123 для дітей та учні 2-А класу ліцею №156 шукали відповіді на виховній годині «Усі ми різні, усі ми рівні».

Через пронизливі історії сучасних українських авторів – Надії Степули, Катерини Бабкіної та Лариси Ніцой – ми говорили про силу взаємопідтримки. Діти дізналися, як читають люди з порушеннями зору, розглядаючи книгу шрифтом Брайля, та навчилися етичного інклюзивного мовлення за допомогою «Словника коректного спілкування». А закріпили тему творчо – кольорами на розмальовці «Розмалюй доброту». Будуємо світ без бар’єрів разом, де кожен має право бути собою!




Залишити відповідь