25 травня районна бібліотека №123 для дітей та учні 2-А класу ліцею №156 шукали відповіді на виховній годині «Усі ми різні, усі ми рівні».


https://www.tumblr.com/crbfranko/817646963688374272/%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D1%81%D1%96-%D0%BC%D0%B8-%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%BD%D1%96-%D1%83%D1%81%D1%96-%D0%BC%D0%B8-%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D1%96


Через пронизливі історії сучасних українських авторів – Надії Степули, Катерини Бабкіної та Лариси Ніцой – ми говорили про силу взаємопідтримки. Діти дізналися, як читають люди з порушеннями зору, розглядаючи книгу шрифтом Брайля, та навчилися етичного інклюзивного мовлення за допомогою «Словника коректного спілкування». А закріпили тему творчо – кольорами на розмальовці «Розмалюй доброту». Будуємо світ без бар’єрів разом, де кожен має право бути собою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *