20 травня у розмовному клубі української мови «Перегук», що діє в універсальній публічній бібліотеці № 11, відбулося неймовірно тепле та душевне засідання, присвячене Міжнародному дню чаю.


https://www.tumblr.com/crbfranko/817200780532662272/%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-200526-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Під чарівним керівництвом модераторки клубу Світлани Ярової «перегуківці» поринули в атмосферу щирого спілкування: розгадували мовні загадки, згадували ретроісторії та брали участь у веселих конкурсах. Наприкінці зустрічі учасники отримали зворушливі й мудрі цитати разом із пакетиками чаю, які подарували всім світлі усмішки. Спільне чаювання зігріло не лише руки, а й серця, залишивши по собі незабутній післясмак затишку та доброти. Дякуємо кожному за цей прекрасний день, наповнений гарним настроєм і справжнім душевним теплом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *