17 травня в бібліотеці на Межигірській відбулося чергове засідання мовно-дебатного підліткового клубу за участі керівника та спікера ГО «Академія «Лідери слова». Темою зустрічі та практичної частини заходу стало обґрунтування власної позиції. У процесі обговорення учасники дійшли згоди, що найважливішою складовою успішного спілкування є бажання та вміння почути свого опонента.







Залишити відповідь