17 травня в бібліотеці на Межигірській відбулося чергове засідання мовно-дебатного підліткового клубу за участі керівника та спікера ГО «Академія «Лідери слова». Темою зустрічі та практичної частини заходу стало обґрунтування власної позиції. У процесі обговорення учасники дійшли згоди, що найважливішою складовою успішного спілкування є бажання та вміння почути свого опонента.


https://www.tumblr.com/crbfranko/816935864666030080/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *