До районної бібліотеки №123 для дітей завітали другокласники ліцею №156 на святкову програму «Ми матір називаємо святою», присвячену найніжнішому дню весни.


https://www.tumblr.com/crbfranko/816114279561494528/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%80-%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%8E


Під час зустрічі дітлахи дізналися про цікаву історію виникнення Дня матері та про те, як його відзначають у різних куточках світу. Бібліотекарі презентували книжкову виставку, де зібрані найкращі твори українських авторів про материнську любов та родинне тепло. Малеча з натхненням декламувала вірші, а жвава вікторина допомогла дітям пригадати лагідні слова, якими вони називають своїх матусь. Особливою частиною свята став творчий майстер-клас: кожен учень власноруч створив яскраву листівку. У ці подарунки діти вклали всю свою щирість і любов, щоб порадувати найдорожчих людей у світі. Зустріч пройшла у теплій, сонячній атмосфері, залишивши по собі приємні спогади та святковий настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *