7 травня в бібліотеці імені Віктора Некрасова відбувся пізнавальний захід «Наше здоров’я – в наших руках».


https://www.tumblr.com/crbfranko/816025805769555968/%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B5-%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8F-%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%85-%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%85


Користувачі бібліотеки мали чудову нагоду поспілкуватися з нутриціологинями Тамарою Гаяриною та Світланою Надбережною, які провели змістовну лекцію про здоровий спосіб життя. Під час зустрічі обговорювали важливість правильного харчування, водного балансу, здорового сну, фізичної активності та емоційного розвантаження. Відвідувачі отримали багато корисних знань і практичних порад у теплій і дружній атмосфері. Захід пройшов цікаво та продуктивно, адже турбота про здоров’я – це щоденний крок до гармонії, енергії та гарного самопочуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *