До Дня матері бібліотека № 11 перетворилася на справжній вулик дитячої любові! На свято щирих усмішок «Жменька тепла для мами» завітали найменші експерти з «мамознавства» – вихованці груп «Соняшник» та «Незабудка» (ДНЗ № 486).


https://www.tumblr.com/crbfranko/815947413961555968/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D1%89%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%85-%D1%83%D1%81%D0%BC%D1%96%D1%88%D0%BE%D0%BA-%D0%B6%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B8


Разом із провідною бібліотекаркою Світланою Яровою малеча влаштувала справжній «теплий» переполох. У грі «Теплий клубочок» діти ділилися іменами найрідніших, наче передаючи вогник ніжності. Тренували язички та м’язи: завзято виголошували чистомовки та влаштували «Цукеркову руханку», енергії якої вистачило б на цілу електростанцію! У іграх «Мамині помічники» та «Солодкі парочки» дітлахи довели, що знають про господарство майже все. А натхнення шукали у яскравих книжках та під час перегляду мультфільму «Мед для мами». Щирих розповідей про «найкращу у світі маму» було стільки, що стіни бібліотеки, здавалося, світилися від доброти. Ця зустріч вкотре довела: щоб зігріти мамине серце, достатньо лише жменьки тепла та обіймів від маленького «соняшника» чи «незабудки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *