В бібліотеку на Вишгородській разом із наставниками завітали друзі – учні початкових класів СШ №5 імені Я. П. Батюка. Це було занурення у світ національної ідентичності та «Teddy bear therapy».


Діти познайомилися з частиною унікальної колекції ведмедиків у етно-вбранні. Цей проєкт Марини Авторгової та Вікторії Назаревич – про нашу стійкість, зв’язок поколінь та психологічну підтримку через теплу іграшку. Наші гості дізналися цікаві факти про вишиванку як «мистецьку зброю», поспілкувалися з пухнастими експонатами та зробили яскраві фото на згадку. Дякуємо за щирі емоції! Разом плекаємо наше, українське!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *