29 квітня в бібліотеці на Межигірській панувала атмосфера творчості та турботи про природу. Чергове засідання творчої студії «Майстерня вражень» ми присвятили екологічній культурі та вразливому світу рослин.

Бібліотекарка Світлана Білоброва познайомила учасників із заходами з благоустрою та озеленення нашого рідного Подільського району. Весна – ідеальний час, щоб збагатити рослинний світ громади, тож студійці спробували себе у ролі справжніх садівників. На майстер-класі гості створили чарівні мініатюрні клумби-городики. Головний висновок зустрічі простий: дбати про місто легко, якщо не смітити та берегти зелень. А щоб закріпити навички на практиці, кожен учасник отримав у подарунок мікс насіння для власного балкона чи прибудинкової ділянки. Квітнімо разом!




Залишити відповідь