29 квітня в бібліотеці на Межигірській панувала атмосфера творчості та турботи про природу. Чергове засідання творчої студії «Майстерня вражень» ми присвятили екологічній культурі та вразливому світу рослин.


https://www.tumblr.com/crbfranko/815299870038605824/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%8C-290426-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Бібліотекарка Світлана Білоброва познайомила учасників із заходами з благоустрою та озеленення нашого рідного Подільського району. Весна – ідеальний час, щоб збагатити рослинний світ громади, тож студійці спробували себе у ролі справжніх садівників. На майстер-класі гості створили чарівні мініатюрні клумби-городики. Головний висновок зустрічі простий: дбати про місто легко, якщо не смітити та берегти зелень. А щоб закріпити навички на практиці, кожен учасник отримав у подарунок мікс насіння для власного балкона чи прибудинкової ділянки. Квітнімо разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *