18 березня стіни універсальної публічної бібліотеки №11 на засіданні розмовного клубу української мови «Перегук» сповнилися особливою магією – учасники долучилися до Національного тижня читання поезії «Золотий гомін».


https://www.tumblr.com/crbfranko/811498078537482240/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-180326-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Це був час, коли слова ставали ліками, підтримкою та дзеркалом нашого внутрішнього світу. «Перегуківці» не просто декламували вірші – вони ділилися частинкою себе. Присутні почули поезії, що справді припали до серця: від безсмертної класики до сучасних рядків, написаних під звуки сирен, від інтимної лірики до роздумів про незламність людського духу. «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…» – ці слова Ліни Костенко стали неофіційним девізом нашої зустрічі. Дякуємо кожному, хто завітав і відкрив своє серце. Поетичне слово продовжує звучати, надихати та давати сили йти далі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *