18 березня стіни універсальної публічної бібліотеки №11 на засіданні розмовного клубу української мови «Перегук» сповнилися особливою магією – учасники долучилися до Національного тижня читання поезії «Золотий гомін».

Це був час, коли слова ставали ліками, підтримкою та дзеркалом нашого внутрішнього світу. «Перегуківці» не просто декламували вірші – вони ділилися частинкою себе. Присутні почули поезії, що справді припали до серця: від безсмертної класики до сучасних рядків, написаних під звуки сирен, від інтимної лірики до роздумів про незламність людського духу. «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…» – ці слова Ліни Костенко стали неофіційним девізом нашої зустрічі. Дякуємо кожному, хто завітав і відкрив своє серце. Поетичне слово продовжує звучати, надихати та давати сили йти далі!




Залишити відповідь