До Всесвітнього дня поезії у приміщенні ліцею «Фінансовий» відбулася творча зустріч із відомою українською письменницею Тетяною Череп-Пероганич «У вінку із добра і любові», організована Етнобібліотекою.


https://www.tumblr.com/crbfranko/811414613643100160/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D1%82%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D1%8E-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BF-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87-%D1%83-%D0%B2%D1%96%D0%BD%D0%BA%D1%83


Цього дня присутні мали приємну нагоду поспілкуватися з авторкою, чия творчість щиро торкається серць читачів. Тетяна Череп-Пероганич – сучасна українська поетеса, прозаїкиня, драматургиня, журналістка та громадська діячка. Вона є авторкою понад п’ятнадцяти книжок та членкинею Національної спілки письменників України. Її щире, глибоке й натхненне слово знайшло відгук як у молоді, так і в людей старшого покоління. Під час зустрічі письменниця декламувала власні поезії, ділилася історіями творчого шляху та відповідала на запитання аудиторії. Особливо зворушливим моментом стало читання оповідання «Пробач мені, мамо!», що викликало у присутніх глибокі роздуми та щирі емоції. Захід пройшов у дружній атмосфері: учасники із задоволенням долучалися до поетичних ігор, жваво відповідали на запитання та разом створили зворушливий колективний вірш. Цей творчий діалог подарував усім учасникам позитивні враження й допоміг ще краще відчути красу літературного слова, що здатне об’єднувати людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *