Сьогодні універсальна публічна бібліотека №11 перетворилася на справжній осередок світла, музики й натхнення. Літературно-музичний вечір «На одному диханні з весною» подарував громаді мікрорайону Нивки справжню пісенну феєрію – емоційну, щиру, незабутню. Гостями свята стало вокальне тріо «ЛеЛія» у складі Ліни Царук, Надії Севрук та Олени Сарнавської.

Їхні голоси ніби огортали залу теплом, проникали в саме серце, викликаючи сльози й усмішки водночас. Для членів клубів «Матіола» та «Перегук», для друзів бібліотеки й усіх присутніх звучали народні українські пісні, а також твори на слова Лесі Українки – глибокі, вистраждані, вічні. Кожен номер зустрічали бурхливими оваціями, вигуками «Браво!» Неперевершені голоси, вишукані костюми, висока виконавська майстерність створили атмосферу справжнього мистецького свята. Це був вечір сили нашої культури, сили нашого духу. Бо коли Україна так співає – її неможливо здолати. Щиро дякуємо вокальному тріо «ЛеЛія» за подаровані емоції, за красу, за натхнення, за віру.І безмежна вдячність нашим захисникам і захисницям ЗСУ – саме завдяки вам ми маємо можливість збиратися, співати, мріяти й зустрічати весну.
Разом – незламні. Разом – переможемо.




Залишити відповідь