12 березня бібліохаб на Межигірській спільно з «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) провів неймовірний майстер-клас. Цього разу діти працювали над флористичним натюрмортом у техніці акварелі. Пензлики в руках маленьких майстрів створювали справжню магію, а готові картини тепер можуть прикрасити будь-який інтер’єр! Фінальним акордом зустрічі став весняний спів, який додав усім натхнення та гарного настрою.





Залишити відповідь