12 березня бібліохаб на Межигірській спільно з «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) провів неймовірний майстер-клас. Цього разу діти працювали над флористичним натюрмортом у техніці акварелі. Пензлики в руках маленьких майстрів створювали справжню магію, а готові картини тепер можуть прикрасити будь-який інтер’єр! Фінальним акордом зустрічі став весняний спів, який додав усім натхнення та гарного настрою.


https://www.tumblr.com/crbfranko/810956168854962176/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-130326-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *