4 березня в бібліотеці на Межигірській відбулося чергове заняття творчої студії «Майстерня вражень». Ми присвятили наше заняття першим променям сонця, квітам та гарному настрою. Весна – це найкращий час, щоб поділитися любов’ю з близькими, і наші учасники знайшли для цього ідеальний спосіб. Своїми руками вони створили об’ємні 3D-листівки з яскравими букетами, які стануть найтеплішим подарунком для дорогих людей.


https://www.tumblr.com/crbfranko/810234833767890944/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-040326-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *