Хоча зима ще не поспішає відступати, у нашому бібліохабі на Межигірській вже панує весняний настрій! Разом із «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) юні відвідувачі вирішили не чекати на тепле сонечко, а створювати весну власноруч.


https://www.tumblr.com/crbfranko/809704079415820288/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-270226-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0


Діти влаштували справжній флористичний майстер-клас: майстрували яскраві, нев’янучі букети з синильного дроту, якими можна прикрасити і одяг, і оселю. А щоби прихід весни був ще швидшим, ми влаштували музичне караоке – співали так гучно й натхненно, що весна просто зобов’язана нас почути!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *