Хоча зима ще не поспішає відступати, у нашому бібліохабі на Межигірській вже панує весняний настрій! Разом із «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) юні відвідувачі вирішили не чекати на тепле сонечко, а створювати весну власноруч.

Діти влаштували справжній флористичний майстер-клас: майстрували яскраві, нев’янучі букети з синильного дроту, якими можна прикрасити і одяг, і оселю. А щоби прихід весни був ще швидшим, ми влаштували музичне караоке – співали так гучно й натхненно, що весна просто зобов’язана нас почути!




Залишити відповідь