Хоча цьогорічна зима щедро обдарувала нас снігом і морозами, серце вже прагне весняного тепла та сонячного світла. Передчуття весни завітало до бібліохабу на Межигірській вже 21 лютого! Разом із бібліотекаркою Світланою Білобровою та командою «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) юні таланти малювали перші вісники тепла – тендітні проліски. Попри однакові матеріали, кожен малюнок став особливим, відобразивши індивідуальність автора. А розфарбовування дерев’яних мандал у другій частині зустрічі подарувало дітям не лише радість творчості, а й справжню кольоротерапію з елементами народознавства.


https://www.tumblr.com/crbfranko/809333601182302208/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-210226-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *