У межах тижня безпечного інтернету у хабі «Цифрові технології – частина життя» універсальної публічної бібліотеки №11 відбулося тематичне заняття з кібербезпеки.

Координаторка Даніела Ільїна висвітлила ключові аспекти фінансової грамотності: захист онлайн-банкінгу, протидію скімінгу та телефонному шахрайству. Особливу увагу приділили безпеці персональних даних (фінансовий номер, CVV-код). Учасники успішно пройшли перевірку знань на платформі #Гаразд. Захід відповідав концепції 2026 року «Кіберсвіт: знай, думай, обирай!» та допоміг відвідувачам здобути практичні навички для безпечної діяльності в мережі.




Залишити відповідь