Зима, морози та відключення світла – не перешкода для справжньої дружби та читання! Районна бібліотека №123 завітала до вихованців садочка №777 (група «Сонечко»), щоб дати старт нашому новому мініпроєкту «Коли книжки оживають». Першою історією, що зігріла серця малечі, став «Зимовий пікнік» Зірки Мензатюк. Це неймовірна книга про те, як щиро та з любов’ю навчити дітей дбати про природу й бути відповідальними.


https://www.tumblr.com/crbfranko/807073263232712704/%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%94%D0%BA%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%8E%D1%82%D1%8C-280126-%D1%80%D0%B1-123

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *