22 січня бібліохаб на Межигірській наповнився дитячим сміхом та патріотичними піснями. Разом із партнерами з «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) ми підготували для малечі справжнє свято єдності.


https://www.tumblr.com/crbfranko/806516997256003584/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-220126-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Після цікавої розповіді про історію Акту Злуки влаштували патріотичне караоке. «Червона калина» та «Рідний край» звучали гучно й натхненно! Потім за допомогою повітряного пластиліну діти створювали «тарілки улюблених страв», демонструючи неймовірну фантазію. Навіть повітряна тривога не завадила святу. Ми організовано перейшли в укриття, де продовжили розважатися та грати в рухливі ігри. Дякуємо всім учасникам за теплий день! Соборність – це коли ми разом за будь-яких обставин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *