22 січня бібліохаб на Межигірській наповнився дитячим сміхом та патріотичними піснями. Разом із партнерами з «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) ми підготували для малечі справжнє свято єдності.

Після цікавої розповіді про історію Акту Злуки влаштували патріотичне караоке. «Червона калина» та «Рідний край» звучали гучно й натхненно! Потім за допомогою повітряного пластиліну діти створювали «тарілки улюблених страв», демонструючи неймовірну фантазію. Навіть повітряна тривога не завадила святу. Ми організовано перейшли в укриття, де продовжили розважатися та грати в рухливі ігри. Дякуємо всім учасникам за теплий день! Соборність – це коли ми разом за будь-яких обставин.




Залишити відповідь