17 січня бібліохаб на Межигірській спільно з партнерами «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) перетворили зимовий день на справжнє свято для малечі. Програма була настільки насиченою, що кожен знайшов заняття до душі!


https://www.tumblr.com/crbfranko/806101168934797312/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-170126-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Спочатку діти власноруч шили м’які іграшки – тепер у кожного є пухнастий друг, з яким затишніше чекати на весну. Далі ми перейшли до активних ігор, де правила вигадували самі діти, наповнюючи простір сміхом та рухом. А завершили день уроком живопису: створювали портрет задоволеної лисички, що бавиться у пухкому снігу. Ми віримо, що такі зустрічі допомагають дітям і дорослим долати будь-які холоди чи побутові незручності з усмішкою. Тримаймося разом і зігріваймо один одного теплом сердець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *