17 січня бібліохаб на Межигірській спільно з партнерами «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) перетворили зимовий день на справжнє свято для малечі. Програма була настільки насиченою, що кожен знайшов заняття до душі!

Спочатку діти власноруч шили м’які іграшки – тепер у кожного є пухнастий друг, з яким затишніше чекати на весну. Далі ми перейшли до активних ігор, де правила вигадували самі діти, наповнюючи простір сміхом та рухом. А завершили день уроком живопису: створювали портрет задоволеної лисички, що бавиться у пухкому снігу. Ми віримо, що такі зустрічі допомагають дітям і дорослим долати будь-які холоди чи побутові незручності з усмішкою. Тримаймося разом і зігріваймо один одного теплом сердець!




Залишити відповідь