14 січня, попри зовнішні виклики, у клубі психологічної підтримки «Кольори» бібліотеки на Вишгородській відбулася четверта зустріч у межах проєкту #Smuha3. Цього разу ми говорили про емоційну стійкість.


https://www.tumblr.com/crbfranko/805791452079816704/%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8-140126


Ми досліджували, як залишатися в контакті з собою навіть тоді, коли емоції стають виснажливими. Говорили про те, що стійкість – це передусім внутрішня гнучкість, здатність опиратися на себе й не руйнуватися під тиском обставин. У процесі роботи з’являлися ясні усвідомлення власних ресурсів, меж та внутрішніх опор. Те, що раніше «хитало», тепер сприймалося інакше – з більшим спокоєм, прийняттям і довірою до себе. Завдяки глибоким артпрактикам та теплому колу підтримки ми завершили зустріч у настрої зібраності й непохитної впевненості: кожна зможе впоратися з будь-якими випробуваннями, бо ми не самі. Ми є одне в одного. Наступна зустріч запланована на 21 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *