Субота, 10 січня, у Бібліохабі на Межигірській та «Квока-Хабі» (спільний проєкт ГО «ІСТОК» та IsraAID) відбулася під знаком кіномистецтва.


https://www.tumblr.com/crbfranko/805526891444469760/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%B1%D1%96-100126


Захід присвятили популярним героям різдвяних стрічок. Програма складалася з двох частин: спочатку юні відвідувачі створювали фігурки Грінча у техніці паперопластики, а згодом гості різного віку зібралися у кінозалі для перегляду мультфільму про цього персонажа. Дякуємо всім за участь і чекаємо на нові зустрічі в нашому просторі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *