30 грудня розмовний клуб «Перегук» завершив рік особливим засіданням в універсальній публічній бібліотеці №11.

Остання зустріч відбулась у форматі теплого чаювання, де українська мова лунала у щирих розмовах. Завідувачка бібліотеки Елеонора Ліхторович привітала учасників, підбила підсумки року та подякувала всім за прагнення до саморозвитку. Особливу вдячність висловили керівниці клубу Світлані Яровій, чий професіоналізм та креатив роблять кожне заняття захопливим. «Перегук» залишається простором, де мова єднає серця, дарує дружбу та натхнення.




Залишити відповідь