14 грудня у бібліотеці на Межигірській відбулося засідання мовного-ораторського клубу для підлітків. Під керівництвом директора та спікера ГО «Академія «Лідери слова» Олександра Курявого учасники активно обговорювали найактуальніші теми підліткового життя: користь та шкода соціальних мереж, значення дружби та кількість справжніх друзів. Крім того, підлітки мали змогу відточити свої навички командної роботи та навчилися аргументовано відстоювати власну думку під час дискусій.


https://www.tumblr.com/crbfranko/802989681696473088/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BA%D1%96%D0%B2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *