Під час засідання розмовного клубу української мови «Перегук» в універсальній публічній бібліотеці №11 учасники поєднали вивчення української мови з теплими розмовами.


https://www.tumblr.com/crbfranko/802074070275522560/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8


Цього разу занурилися у світ слів-близнюків: згадали омоніми («коса» – інструмент і «коса» – зачіска) та омографи («замок» – фортеця і «замок» – пристрій). Це ще раз показало, яка багата й цікава наша мова! А в неформальній частині говорили про боротьбу з втомою й дійшли висновку: секрет – у маленьких, але регулярних паузах та увазі до себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *