Чарівна зустріч напередодні Дня Святого Миколая відбулася у бібліотеці на Межигірській, куди завітали учні СЗШ №10!


https://www.tumblr.com/crbfranko/801911392201506816/%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%85-%D1%83-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B8-031225-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Разом із бібліотекарками Світланою Білобровою та Валерією Чередніченко діти писали листи, сповнені найзаповітніших бажань, та розповідали про свої найсміливіші мрії. У конверти вони вкладали не лише малюнки, а й тверду впевненість: Святий Миколай обов’язково відгукнеться і принесе головний дар – мир та спокій у кожну родину. Ця творча робота супроводжувалася цікавою розповіддю пані Світлани про традиції свята, яка подарувала надію, що безкорисливі бажання дітей ніколи не залишаються без уваги. Після насиченої духовної та творчої частини на дітей ще чекали веселі руханки та ігри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *