У бібліотеці на Межигірській, з ініціативи «Київ Мілітарі Хаб», відбулася зустріч ветеранів Подільської громади з міською владою.

На заході були присутні Київський міський голова Віталій Кличко, заступниця голови КМДА Марія Хонда та Голова Подільської РДА Володимир Наконечний. Учасники спільно обговорили ключові питання та нагальні запити, з якими сьогодні стикаються ветерани та суспільство. Хоча розв’язати всі проблеми за одну зустріч неможливо, головним результатом стало налагодження комунікації, демонстрація бажання влади допомогти та готовності уважно вислухати ветеранів.




Залишити відповідь