У бібліотеці на Межигірській, з ініціативи «Київ Мілітарі Хаб», відбулася зустріч ветеранів Подільської громади з міською владою.


https://www.tumblr.com/crbfranko/801718568438939648/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%B7-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%8E


На заході були присутні Київський міський голова Віталій Кличко, заступниця голови КМДА Марія Хонда та Голова Подільської РДА Володимир Наконечний. Учасники спільно обговорили ключові питання та нагальні запити, з якими сьогодні стикаються ветерани та суспільство. Хоча розв’язати всі проблеми за одну зустріч неможливо, головним результатом стало налагодження комунікації, демонстрація бажання влади допомогти та готовності уважно вислухати ветеранів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *