Чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук» в універсальній публічній бібліотеці №11 минуло жваво та пізнавально! Учасники клубу вирушили у справжню мовознавчу мандрівку, досліджуючи синоніми-відповідники до слів «відкрити» і «закрити». Присутні були вражені багатством і гнучкістю української мови.

Після теоретичної частини перейшли до практики: дружно повторили артикуляційні вправи для покращення дикції та чіткості мовлення. Зустріч завершилася веселими змаганнями зі складних скоромовок. Було гамірно, корисно і, як завжди, натхненно по-перегуківськи!




Залишити відповідь