Універсальна публічна бібліотека № 11 запросила учнів 10 класу ліцею №45 на патріотичну годину «Україна починається з нас».

Головною зіркою зустрічі став В’ячеслав Купрієнко – розвідник, капітан спецназу, ветеран війни в Афганістані, перекладач, письменник і, головне, талановитий автор-виконавець. Його розмова з молоддю торкалася найважливіших тем: війни і миру, любові до України, вибору між добром і злом. Зі сцени лунали його авторські пісні про солдатів, волонтерів, життя, смерть і кохання. Кожна композиція Купрієнка – це глибока, щира історія, сповнена любові до рідної землі. Його твори, написані на вірші сучасних поетів (Тетяни Яровіциної, Оксани Стоміної, Лілії Батюк-Нечипоренко, Гліба Бабіча), відображають силу духу та правду життя. Майстерність виконавця зробила ці історії близькими і зрозумілими учням, багатьох із яких війна торкнулася особисто. Ця подія залишила глибокий слід у душах молоді, нагадавши, що Україна справді починається з кожного з нас.




Залишити відповідь