Ось і добігають кінця останні осінні дні, а попереду на нас чекає зима з цілою низкою свят! У цей час особливо хочеться привітати рідних та друзів, підтримати їх і подарувати частинку тепла. Саме цій було присвячене засідання творчої студії «Майстерня вражень» у бібліотеці на Межигірській.


https://www.tumblr.com/crbfranko/801370468658610176/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%8C-261125


Діти, під керівництвом бібліотекарки Світлани Білобрової, створювали теплі й зворушливі 3-D листівки. Тематика робіт була різноманітною, охоплюючи все: від різдвяних свят і Дня Святого Миколая до Нового року та привітань для зимових іменинників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *