Ось і добігають кінця останні осінні дні, а попереду на нас чекає зима з цілою низкою свят! У цей час особливо хочеться привітати рідних та друзів, підтримати їх і подарувати частинку тепла. Саме цій було присвячене засідання творчої студії «Майстерня вражень» у бібліотеці на Межигірській.

Діти, під керівництвом бібліотекарки Світлани Білобрової, створювали теплі й зворушливі 3-D листівки. Тематика робіт була різноманітною, охоплюючи все: від різдвяних свят і Дня Святого Миколая до Нового року та привітань для зимових іменинників.




Залишити відповідь