26 листопада в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулася захоплива зустріч: до учнів 3-А та 3-Б класів ліцею №45 завітав письменник, музикант і волонтер В’ячеслав Купрієнко, автор серії про Мишаська.

Пан В’ячеслав, вірний своїй традиції, прибув із гітарою, перетворивши захід на справжній інтерактивний концерт. Школярі зустрілися з мишеням-пустуном Мишаськом, героєм книжок «Мишасько і розгардіяш» та «Мишасько догоридриґ», і співали разом із автором. Історії Купрієнка добрі, дотепні й бешкетні – вони оживають із першої сторінки, даруючи маленьким читачам справжні пригоди. Атмосфера була невимушеною: «Мишасько, пісні і трохи розгардіяшу!». Щира подяка вчителям ліцею № 45 за те, що дарують дітям змогу спілкуватися з письменниками наживо та відкривати нові світи.




Залишити відповідь