26 листопада в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулася захоплива зустріч: до учнів 3-А та 3-Б класів ліцею №45 завітав письменник, музикант і волонтер В’ячеслав Купрієнко, автор серії про Мишаська.


https://www.tumblr.com/crbfranko/801354698081861632/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D0%B2%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BC-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%80%D1%96%D1%94%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%BC-261125-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Пан В’ячеслав, вірний своїй традиції, прибув із гітарою, перетворивши захід на справжній інтерактивний концерт. Школярі зустрілися з мишеням-пустуном Мишаськом, героєм книжок «Мишасько і розгардіяш» та «Мишасько догоридриґ», і співали разом із автором. Історії Купрієнка добрі, дотепні й бешкетні – вони оживають із першої сторінки, даруючи маленьким читачам справжні пригоди. Атмосфера була невимушеною: «Мишасько, пісні і трохи розгардіяшу!». Щира подяка вчителям ліцею № 45 за те, що дарують дітям змогу спілкуватися з письменниками наживо та відкривати нові світи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *