Сьогодні, 26 листопада, у молодшій групі дитячого садочка № 16 панував поетичний настрій! У рамках мовознавчого проєкту «Наша рідна українська мова, як веселка кольорова» відбулося ранкове читання-спілкування «Віршики для малят». Захід, що подарував дітям радість знайомства з українським словом, провела завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова – Тамара Бодіна.


https://www.tumblr.com/crbfranko/801279832786894848/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%88%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8F%D1%82


Для знайомства з поезією малюків запросили у світ добрих і веселих віршів із книжки Людмили Савчук «Смачний малюнок». Ця збірка є справжньою золотою колекцією української дитячої поезії, що відображає щирість та тепло авторки. Яскраві персонажі та кумедні ситуації одразу захопили увагу дітей. Особливо сподобалися вірші про дівчинку Галю, ручки-сестрички та бешкетний м’яч. Діти активно слухали, ділилися враженнями та власними історіями. Зустріч була веселою, пізнавальною і подарувала багато усмішок. Захід став важливим кроком у розвитку мовлення та формуванні любові до читання в найменших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *