Діти усіх країн мають право на життя, навчання, відпочинок, право на щасливе дитинство! А також обов’язок поважати інших, дбати про своє здоров’я, сумлінно навчатися та дотримуватися правил поведінки. Про все це йшла мова на правовій годині «Є право – значить є надія» з учнями 3-В класу початкової школи «Дивоцвіт» у районній бібліотеці №123 для дітей.





Залишити відповідь