Діти усіх країн мають право на життя, навчання, відпочинок, право на щасливе дитинство! А також обов’язок поважати інших, дбати про своє здоров’я, сумлінно навчатися та дотримуватися правил поведінки. Про все це йшла мова на правовій годині «Є право – значить є надія» з учнями 3-В класу початкової школи «Дивоцвіт» у районній бібліотеці №123 для дітей.


https://www.tumblr.com/crbfranko/801261868420366336/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%94-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D1%94-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%8F

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *