22 листопада – День пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів невинних українців, чиї життя було обірвано штучно створеним тоталітарним режимом голодом. Цей цинічний злочин був актом геноциду, спланованим для знищення української нації та її віковічних традицій. Бібліотека на Межигірській запрошує вшанувати пам’ять і ознайомитися з книжковою виставкою «Три колоски, закуті дротом». Ми пам’ятаємо, шануємо і не дозволимо забути. Бо ми – українці, і нас не знищити!


https://www.tumblr.com/crbfranko/800902249740107776/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%82%D1%96-%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *