12 листопада районна бібліотека №123 для дітей провела пізнавальну годину «Безпека на дорозі» для вихованців старшої групи «Сонечко» ЗДО №777. Де потрібно переходити вулицю? Де чекати транспорт? Як поводитися на дорозі? Де можна гратися або кататися на велосипеді? Усе це бібліотекарі обговорювали разом із дітками під час веселої та пізнавальної зустрічі.

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/800013624091508736/%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *