6 листопада в бібліохабі на Межигірській відбулася захоплива мистецтвознавча зустріч для юних користувачів, організована спільно зі співробітниками «Квока-Хабу» (створеного IsraAID та ГО «ІСТОК»).


https://www.tumblr.com/crbfranko/799550262188638208/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-061125-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Діти не лише обговорили різні напрямки у живописі, а й негайно застосували знання на практиці, створюючи власні картини. Результат вразив усіх: створені роботи були неймовірно самобутні та яскраві! Мистецтво в дії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *