У наш час надзвичайно важливо вміти спілкуватися ввічливо, культурно й з повагою до співрозмовника. Саме цьому питанню була присвячена пізнавальна година «Мова етикету», проведена для учасників розмовного клубу «Мальви» Етнобібліотеки.


https://www.tumblr.com/crbfranko/799355256450449408/%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%82%D1%83-041025


Під час зустрічі учасники пригадали та закріпили знання про чарівні слова: «дякую», «будь ласка», «перепрошую», «даруйте». Атмосфера доброти, щирості та взаєморозуміння панувала протягом усього спілкування. Захід нагадав членам клубу, що гарні манери й чемне слово завжди залишають приємне враження, створюють добрий настрій і сприяють дружньому спілкуванню. Отриману інформацію підкріплювали переглядом пізнавальних відеороликів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *