У наш час надзвичайно важливо вміти спілкуватися ввічливо, культурно й з повагою до співрозмовника. Саме цьому питанню була присвячена пізнавальна година «Мова етикету», проведена для учасників розмовного клубу «Мальви» Етнобібліотеки.

Під час зустрічі учасники пригадали та закріпили знання про чарівні слова: «дякую», «будь ласка», «перепрошую», «даруйте». Атмосфера доброти, щирості та взаєморозуміння панувала протягом усього спілкування. Захід нагадав членам клубу, що гарні манери й чемне слово завжди залишають приємне враження, створюють добрий настрій і сприяють дружньому спілкуванню. Отриману інформацію підкріплювали переглядом пізнавальних відеороликів.




Залишити відповідь