31 жовтня бібліотека на Межигірській спільно з «Квока-Хабом» (створеним IsraAID та ГО «ІСТОК») провели надзвичайно насичене заняття, сповнене позитиву, творчості та корисних порад!


https://www.tumblr.com/crbfranko/799183648537575424/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%B7-%D0%BA%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BC


Спочатку діти відчули себе справжніми дизайнерами торбинок. Кожен учасник розмалював шопер на свій смак та для різних цілей: хтось планує носити в ньому книги до бібліотеки, хтось – гарячий термос із мандаринами для осінніх прогулянок, а хтось наповнить його мріями, яскравим листям та каштанами. Друга частина заняття була присвячена психологічній підтримці, а саме – подоланню страху. Діти сміливо розповіли про свої страхи і намалювали їх у вигляді монстрів. За порадою психологині, вони додали цим монстрам смішні деталі, щоб знизити рівень тривоги. Адже те, над чим можна посміятися, вже не здається таким страшним! Бажаємо всім позитивного настрою, смаколиків та цікавих книжок у креативно розмальованих шоперах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *