Універсальна публічна бібліотека №11 стала осередком національної єдності! Члени розмовного клубу «Перегук» успішно написали Радіодиктант національної єдності.

Слово має силу, і ми переконалися в цьому вкотре! Учасники, які з різних причин не змогли долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту 27 жовтня, зробили це разом з нами. Це була чудова нагода перевірити знання орфографії та пунктуації, осмислити глибокий і актуальний текст «Треба жити!» та відчути власний «перегук» з мільйонами українців по всьому світу. Написання диктанту пройшло у зосередженій, але натхненній атмосфері, підтверджуючи, що спільна робота – це підтримка, єднання навколо історії та незламності нашої мови. Дякуємо всім, хто долучився! Кожна наша зустріч – свято українського слова!




Залишити відповідь