Універсальна публічна бібліотека №11 стала осередком національної єдності! Члени розмовного клубу «Перегук» успішно написали Радіодиктант національної єдності.


https://www.tumblr.com/crbfranko/798811594776788992/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-291025-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Слово має силу, і ми переконалися в цьому вкотре! Учасники, які з різних причин не змогли долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту 27 жовтня, зробили це разом з нами. Це була чудова нагода перевірити знання орфографії та пунктуації, осмислити глибокий і актуальний текст «Треба жити!» та відчути власний «перегук» з мільйонами українців по всьому світу. Написання диктанту пройшло у зосередженій, але натхненній атмосфері, підтверджуючи, що спільна робота – це підтримка, єднання навколо історії та незламності нашої мови. Дякуємо всім, хто долучився! Кожна наша зустріч – свято українського слова!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *