Клуб української мови «РозМова» знову зібрався у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка! Чергове засідання на тему «Мова осені» відбулося 30 жовтня.

Осінь дарує нам золото листя, аромат яблук і гарбузів, спокій коротких днів і довгих вечорів. Саме цю пору року учасники клубу розглядали крізь призму українського слова. Завідувачка бібліотеки Валентина Никитович підготувала цікаву мовну гру, під час якої учасники описували осінь за допомогою епітетів, порівнянь і поетичних образів. Вони разом поринули у світ української культурної спадщини, обговорюючи прислів’я, народні звичаї та поезії. У цих творах осінні місяці постали не просто порою року, а втіленням зрілості, глибокої мудрості та особливої естетики. Особливого затишку зустрічі надали композиції з яскравого листя та квітів. Захід відбувся у теплій, щирій атмосфері, сповненій ароматом осіннього натхнення, коли українське слово звучало барвисто, мелодійно та натхненно.




Залишити відповідь