26 жовтня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 219-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов захопив присутніх уявною прогулянкою Києвом середини минулого століття. Учасники також щиро привітали пана Віталія Андрійовича з нещодавнім Днем народження та подякою, яку він отримав. Програма продовжилася вражаючим виступом Зінаїди Шкавро, яка розкрила маловідомі факти неймовірної історії старовинного особняка на Володимирській, 45-а, відомого як Київський Будинок вчених. Дмитро Артюх провів детальний огляд книги нащадка відомого роду Мішеля Терещенка «П’ять зим у Глухові». На завершення, Тетяна Єгорова присвятила свій виступ найстарішому жіночому Свято-Вознесенському Флорівському монастирю. Зустріч пройшла в атмосфері захоплення історією. Наступне засідання відбудеться 9 листопада!




Залишити відповідь