26 жовтня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 219-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/798552474774634496/219-%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Голова клубу Віталій Баканов захопив присутніх уявною прогулянкою Києвом середини минулого століття. Учасники також щиро привітали пана Віталія Андрійовича з нещодавнім Днем народження та подякою, яку він отримав. Програма продовжилася вражаючим виступом Зінаїди Шкавро, яка розкрила маловідомі факти неймовірної історії старовинного особняка на Володимирській, 45-а, відомого як Київський Будинок вчених. Дмитро Артюх провів детальний огляд книги нащадка відомого роду Мішеля Терещенка «П’ять зим у Глухові». На завершення, Тетяна Єгорова присвятила свій виступ найстарішому жіночому Свято-Вознесенському Флорівському монастирю. Зустріч пройшла в атмосфері захоплення історією. Наступне засідання відбудеться 9 листопада!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *