Спільна ініціатива бібліотеки на Межигірській та «Квока Хаб» (ГО «ІСТОК») подарувала дітям насичений день 23 жовтня! Захід розпочався з чарівної казкотерапії, присвяченої важливій темі добрих справ. Після плідної роботи над казкою, фасилітатори «Квока Хаб» запросили маленьких учасників на сеанс рефлексії: малювання під музичний супровід, що стало чудовим станом відпочинку та занурення у себе. Найсолодшою частиною зустрічі став майстер-клас із розпису пряників цукровою глазур’ю, присвячений Дню Гарбуза. Діти провели час весело, смачно, творчо та забрали додому не лише пряники, а й гарний настрій та порцію натхнення!


https://www.tumblr.com/crbfranko/798274705267277824/%D0%BA%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%B1-231025-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *