Спільна ініціатива бібліотеки на Межигірській та «Квока Хаб» (ГО «ІСТОК») подарувала дітям насичений день 23 жовтня! Захід розпочався з чарівної казкотерапії, присвяченої важливій темі добрих справ. Після плідної роботи над казкою, фасилітатори «Квока Хаб» запросили маленьких учасників на сеанс рефлексії: малювання під музичний супровід, що стало чудовим станом відпочинку та занурення у себе. Найсолодшою частиною зустрічі став майстер-клас із розпису пряників цукровою глазур’ю, присвячений Дню Гарбуза. Діти провели час весело, смачно, творчо та забрали додому не лише пряники, а й гарний настрій та порцію натхнення!





Залишити відповідь