22 жовтня учасники розмовного клубу української мови «Перегук», що діє в універсальній публічній бібліотеці №11 занурилися у захопливий світ мовних ігор!

Зустріч розпочалася з енергійної мовної розминки, яку провела модераторка Світлана Ярова. Далі – веселі змагання у спритності слова, дотепності висловів та швидкості мовлення. У невимушеній атмосфері гри учасники не лише розважалися, а й розвивали мовлення, уяву, чуття слова та навички слухання. Кожна така зустріч – це нагадування: мова – це не лише правила, а й простір для творчості, натхнення та живого спілкування




Залишити відповідь