21 жовтня районна бібліотека №123 для дітей гостинно приймала учнів 3 класу школи «Дивоцвіт» на мовознавчій вікторині «Мово мила, мово рідна!», присвяченій Дню української писемності та мови.


https://www.tumblr.com/crbfranko/798193227482202112/%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D1%80%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B0


Юні ерудити продемонстрували блискучі знання, активно змагаючись у різноманітних конкурсах. Вони швидко відповідали на запитання, майстерно «Дописували віршика», влучно вставляли пропущені слова у прислів’я та легко розтлумачували фразеологізми у конкурсі «Прямо і влучно». Діти самі були приємно здивовані, наскільки глибоко знають рідну мову! Захід зайвий раз переконав усіх учасників: українська мова мелодійна, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *