21 жовтня районна бібліотека №123 для дітей гостинно приймала учнів 3 класу школи «Дивоцвіт» на мовознавчій вікторині «Мово мила, мово рідна!», присвяченій Дню української писемності та мови.

Юні ерудити продемонстрували блискучі знання, активно змагаючись у різноманітних конкурсах. Вони швидко відповідали на запитання, майстерно «Дописували віршика», влучно вставляли пропущені слова у прислів’я та легко розтлумачували фразеологізми у конкурсі «Прямо і влучно». Діти самі були приємно здивовані, наскільки глибоко знають рідну мову! Захід зайвий раз переконав усіх учасників: українська мова мелодійна, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка.




Залишити відповідь