16 жовтня учні ліцею №19 «ЮНІТІ» завітали до універсальної публічної бібліотеки №11.


https://www.tumblr.com/crbfranko/797633655426121728/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D0%B4%D0%BE-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B8-161025-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Провідна бібліотекарка Світлана Ярова провела із дітьми захопливу розмову про етикет, представивши його не як набір нудних правил, а як захопливу гру. У цій грі кожен вчиться долати слабкості, ставати добрим, уважним та щирим. Діти дізналися, що гарні манери необхідні скрізь: від дому і школи до театру чи зоопарку. Завдяки інтерактивним вікторинам та іграм, діти обговорили важливі аспекти культури, зокрема, культуру спілкування телефоном і правила поведінки за столом. Навіщо це? Щоби «відчувати любов, повагу, доброзичливе ставлення людей до себе». Відповідь на це важливе запитання, як і секрети бездоганних манер, юні читачі зможуть знайти в книжках, які пані Світлана люб’язно запропонувала їм узяти додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *