11 жовтня в бібліотеці на Межигірській відбулося засідання мовно-ораторського клубу ГО «Платформа Громадських Діалогів», присвячене темі «Мистецтво говорити без підготовки».

Під керівництвом спікерки Юлії Теріхової учасники активно обмінювалися порадами та брали участь у практичних заняттях. Вони жваво обговорювали теми, запропоновані опонентами, тренуючи навички імпровізованої мови. Головний висновок зустрічі був очевидним: вміння говорити без підготовки – це справжнє мистецтво, яке варто опановувати!




Залишити відповідь