11 жовтня в бібліотеці на Межигірській відбулося засідання мовно-ораторського клубу ГО «Платформа Громадських Діалогів», присвячене темі «Мистецтво говорити без підготовки».


https://www.tumblr.com/crbfranko/797275766021816320/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0


Під керівництвом спікерки Юлії Теріхової учасники активно обмінювалися порадами та брали участь у практичних заняттях. Вони жваво обговорювали теми, запропоновані опонентами, тренуючи навички імпровізованої мови. Головний висновок зустрічі був очевидним: вміння говорити без підготовки – це справжнє мистецтво, яке варто опановувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *