7 жовтня учні 9-х та 5-х класів ЗОШ №2 здійснили важливу освітню мандрівку, відвідавши екскурсію «Спомин про Бабин Яр».


https://www.tumblr.com/crbfranko/796817320056061952/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD-%D1%8F%D1%80-071025


Цей захід став можливим завдяки плідній співпраці між бібліотекою на Вишгородській та бібліотекою імені Олександра Копиленка. Щиро дякуємо колегам за активну підтримку та бездоганну організацію! Під час екскурсії школярі дізналися про постать Анатолія Кузнєцова, про походження назви «Бабин Яр» та про те, де досі зберіглася частина справжнього, незасипаного яру. Вони детально вивчили, як відбувалися жахливі розстріли і яким чином окупанти намагалися приховати сліди своїх злочинів. Учні оглянули більшість пам’ятників меморіального комплексу, завершивши мандрівку біля монумента, присвяченого Куренівській трагедії. Це історія, яка не підлягає забуттю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *