Першокласники 1-А класу ліцею №45 відвідали універсальну публічну бібліотеку №11, де на них чекала пізнавальна екскурсія «До країни книг».

Бібліотекар Світлана Ярова тепло зустріла маленьких відвідувачів, розповівши їм про бібліотечний простір та важливість дбайливого ставлення до книг. Діти були у захваті, побачивши найбільші та найменші книжкові скарби фонду! Під час заходу школярі поповнили свій словниковий запас новими бібліотечними термінами («стелаж», «формуляр», «книгосховище») та активно провели час: взяли участь у вікторині й рухливій хвилинці, а також переглянули мультфільм. Ця екскурсія стала вдалим стартом для залучення учнів до читання та дружби з бібліотекою!




Залишити відповідь