5 жовтня в літературно-музичній вітальні «Крила» бібліотеки на Вишгородській відбувся натхненний творчий діалог «Те, що надихає…»

Під час зустрічі відбулася презентація альманаху «Літературний обрій» за участі самих авторів, кожен із яких представив свій неповторний погляд на світ, відображений у власному стилі, тематиці та емоційних переживаннях. Ця збірка стала результатом спільної праці клубівців з творчої писемності (в рамках міжнародного проєкту Таїс Золотковської «КАА»), що діє в бібліотеці «Обрій» Оболонського району. Віра Свистун щиро ділилася своїм життєвим і творчим шляхом, розповідала про перші поетичні спроби та досвід становлення як автора. Її розповідь була сповнена вдячності тим, хто підтримував на шляху становлення, і мудрих роздумів про покликання митця. А ще присутні із захопленням слухали вірші у виконанні самої авторки із нової, вже сьомої, збірки «Срібний дощ», де у кожному слові – майстерність, глибина та любов до світу. Анастасія Фень поділилася зворушливим твором «Бабуся» із вищезгаданого альманаху, у якому з ніжністю згадувала дитячі роки, мудрість і тепло бабусиних рук, аромат свіжоспеченого хліба, а також затишок рідного дому, сповненого любові й теплих спогадів. Наймолодша учасниця зустрічі, учениця 9 класу й авторка глибоких творів, з філософським спрямуванням, Анастасія Кондратова, зачаровувала слухачів уривком із оповідання «Щоденник Ванесси», де майстерно поєднане кожне слово в потужний і цікавий текст. Ірина Плюсніна розчулила присутніх своєю потужною поезією, присвяченою містам Дебальцеве і Прип’ять – символам втрат, пам’яті та незламності людського духу. Богдан Очерклевич поділився своїми ще невиданими творами – життєвими, глибоко мотиваційними, сповненими віри в себе і нагадуванням про те, що справжні зміни починаються з власного серця. Валентина Гайдар привітала присутніх щемливою поезією з Днем учителя, висловивши вдячність педагогам за їхню невтомну працю, мудрість і дбайливу турботу про підростаюче покоління. Алла Пахарь представила своє оповідання «Книжкові прянощі», сповнене дивовижних бібліотечних чудес, а також поділилася улюбленим твором з альманаху, авторки Любові Дегтярьової – «Ріка дитинства», який ніжно й зворушливо торкається найтепліших дитячих спогадів. Наступна зустріч відбудеться 2 листопада.




Залишити відповідь