З нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва, бібліотека імені Ганни Чубач провела патріотичну годину «Спасибі, воїни мої, за те, що, бережете Україну!» для другокласників ліцею №3.

Діти захоплено дивилися тематичну відеопрезентацію, активно брали участь у вікторині «Про козаків» та дружно підспівували патріотичні пісні. Наприкінці заходу школярі висловили щиру подяку всім Захисникам та Захисницям за їхню силу й відвагу. Ця зустріч чудово сприяла формуванню патріотичних почуттів та вихованню поваги до захисників Вітчизни.




Залишити відповідь