З нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва, бібліотека імені Ганни Чубач провела патріотичну годину «Спасибі, воїни мої, за те, що, бережете Україну!» для другокласників ліцею №3.


https://www.tumblr.com/crbfranko/796200584215674880/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B1%D1%96-%D0%B2%D0%BE%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D1%97-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B5-%D1%89%D0%BE


Діти захоплено дивилися тематичну відеопрезентацію, активно брали участь у вікторині «Про козаків» та дружно підспівували патріотичні пісні. Наприкінці заходу школярі висловили щиру подяку всім Захисникам та Захисницям за їхню силу й відвагу. Ця зустріч чудово сприяла формуванню патріотичних почуттів та вихованню поваги до захисників Вітчизни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *