1 жовтня, у День захисників та захисниць України й День українського козацтва, у бібліотеці на Межигірській для учнів 4-го класу СЗШ №10 відбувся патріотичний захід-діалог «Пишаюся тобою, воїне світла!».

Завідувачка бібліотеки Лариса Мальгінова розповіла школярам про історію захисників України різних часів, а діти активно ділилися своїми знаннями та думками про козацтво і сучасних воїнів ЗСУ. Завершився захід майстер-класом, під час якого бібліотекарки Світлана Білоброва та Валерія Чередніченко допомогли учням створити яскраві святкові листівки зі словами вдячності та шани.




Залишити відповідь