1 жовтня, у День захисників та захисниць України й День українського козацтва, у бібліотеці на Межигірській для учнів 4-го класу СЗШ №10 відбувся патріотичний захід-діалог «Пишаюся тобою, воїне світла!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/796203625091317760/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4-%D0%B4%D1%96%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D0%BF%D0%B8%D1%88%D0%B0%D1%8E%D1%81%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%8E-%D0%B2%D0%BE%D1%97%D0%BD%D0%B5


Завідувачка бібліотеки Лариса Мальгінова розповіла школярам про історію захисників України різних часів, а діти активно ділилися своїми знаннями та думками про козацтво і сучасних воїнів ЗСУ. Завершився захід майстер-класом, під час якого бібліотекарки Світлана Білоброва та Валерія Чередніченко допомогли учням створити яскраві святкові листівки зі словами вдячності та шани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *